JBMalaysia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jual Beli Malaysia

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Panduan Untuk Penjual
Iklan di JBMalaysia
Kedai PREMIUM
Lebih Ramai Pelanggan
Rahsia Menjual
Iklan PERCUMA

Iklan di JBMalaysia

BLE SUBANG TURUNKAN BERAT BADAN PERTAMA DI DUNIA!AGEN DAN DEALER DIPERLUKAN. Abbanner05

BLE SUBANG TURUNKAN BERAT BADAN PERTAMA DI DUNIA!AGEN DAN DEALER DIPERLUKAN. Banner04

Mininiaga

BLE SUBANG TURUNKAN BERAT BADAN PERTAMA DI DUNIA!AGEN DAN DEALER DIPERLUKAN.

Go down 
AuthorMessage
sbiha

sbiha

BLE SUBANG TURUNKAN BERAT BADAN PERTAMA DI DUNIA!AGEN DAN DEALER DIPERLUKAN. Empty
PostSubject: BLE SUBANG TURUNKAN BERAT BADAN PERTAMA DI DUNIA!AGEN DAN DEALER DIPERLUKAN.   BLE SUBANG TURUNKAN BERAT BADAN PERTAMA DI DUNIA!AGEN DAN DEALER DIPERLUKAN. EmptyTue Jun 01, 2010 8:37 am

PERTAMA DI MALAYSIA DAN DUNIA!.hanya penang dah mula.lain2 negeri belum.boleh beli atau jadi agen atau jadi dealer yang pertama di kawasaN atau negeri anda!HUBUNGI ATAU SMS ASYRAF 019-3033313 TESTIMONI PENGGUNA
Salam,mula tak percaya!selepas try hilang 4kg dan saiz pinggang mengecil dari 36 inci ke 33 inci dlm tempoh sebulan-pn sabbihah

Inilah kali pertama saya diperkenalkan tentang kelangsingan tubuh badan dengan hanya memakai subang. Tubuh badan saya gemuk sedikit dan saya bimbang dengan masalah kesukaran memakai pakaian saya. Saya telah membeli sepasang untuk mencuba dan jika ia tidak dapat melangsingkan tubuh, ia masih boleh dipakai sebagai hiasan. Ibu saya juga ingin membeli sepasang selepas dia memerhati apa yang subang tersebut telah membuat ke atas saya, saya bukan sahaja telah menjadi kurus, wajah saya juga bertambah cantik. (Cik Teo)

Saya telah mencuba berbagai jenis produk kelangsingan tubuh badan dan saya bukan sahaja membelanjakan banyak wang tetapi saya juga telah mengalami kesengsaraan dan segala-galanya tidak berubah. Apabila rakan kerja saya memakai subang BLE dari Korea, dia telah menghilangkan 3 kg dalam tempoh kurang 30 hari. Saya berputus untuk mencubanya. Apa yang telah menarik perhatian saya bukanlah subang tersebut tetapi senaman kelangsingan tubuh badan. Produk-produk kelangsingan tubuh badan yang saya pernah mencuba tidak termasuk senaman kelangsingan tubuh badan. Selepas memakai subang tersebut selama 10 hari, saya dapati saya telah hilang 2 kg. Saya sangat gembira sehingga saya tidak dapat tidur sepanjang malam. Selepas satu bulan, saya mengukur berat badan saya sekali lagi dan saya dapati saya telah hilang 5 kg secara ajaib. Wow! Ini sungguh menakjubkan! (cik linda)

Lagi testimoni kejayaan memakai subang ble!

--------------------------------------------------------------------------------

Saya dapati isteri saya berperangai ganjil baru-baru ini. Dia bukan sahaja mementingkan wajahnya tetapi dia juga mengabaikan subang platinum berisi intan yang saya telah hadiahkannya. Isteri saya sungguh gemarkan subang tersebut tetapi apa yang berlaku sekarang? Saya harus menanya isteri saya dan dia memberitahu saya dia gemuk dan kelihatan kelesuan. Dia telah membeli sepasang subang BLE beberapa hari dahulu dan dia terperanjat apabila dia mendapati dia telah hilang 2 kg dalam tempoh kurang 10 hari. Selain itu, dia berasa lebih tenang dan kesan-kesannya adalah hebat. Tiada subang lain yang boleh dibandingkan dengan nilai subang yang telah mendatangkan kesihatannya dan dia berputus untuk terus memakainya dan mengabaikan subang intan yang saya telah hadiahkannya. Saya berasa hairan lagi apabila saya dapati dia telah mengambil sesi kecantikkan di salun kecantikan. Saya amat terperanjat apabila saya diberitahu pasangan subang itu begitu ajaib. Saya juga ingin memakai sepasang dan perhatikan samada perut besar saya akan hilang! (En. Andrew)

Saya telah membeli sepasang subang BLE secara syak-wasangka. Subang tersebut telah menggembirakan saya kerana saya harus menghantar seluar kesukaan saya untuk diubah selepas memakai subang tersebut selama 10 hari. Saya perlu mengurangkan ukuran pinggang pada seluar saya. Dalam tempoh kurang seminggu selepas pengubahsuaian, saya harus menghantarnya untuk perubahan kali kedua... Ukuran pinggang saya telah mengurang lagi, dan juga berat badan saya. Suami saya mengatakan bahawa saya telah menjadi kurus dan saya sangan gembira. Ini sungguh ajaib! (Puan Tan)

Kakak saya telah mengesyorkan pasangan subang yang tidak begitu cantik ini kepada saya. Bolehkah ia mengurangkan berat badan saya? Saya telah membeli sepasang subang BLE supaya tidak menghina kakak saya dan saya menanya diri saya, “Bolehkah subang ini melangsingkan tubuh badan saya?” Keajaiban mula berlaku. Dalam tempoh kurang daripada 10 hari selepas memakai subang tersebut, saya telah menjadi kurus. Perut saya telah mengecil dan saya berasa tenang. Perkara yang penting ialah saya harus membelanjakan wang untuk mengubah ukuran pinggan pada seluar dan skirt saya kerana pinggang saya telah mengecil! (Cik Egreen)

Saya beli subang ini setelah melihat adik ipar saya yang muka sembap dan perut buncit kelihatan segak dengan muka yang slim dan perut tak lagi buncit malah nampak kurus dan smart baru selepas sebulan tak jumpa.minggu pertama saja saya hilang 1kg.sebelum ini saya mengalami masalah suka tidur lewat hingga 2-3 pagi.pada hari pertama guna pukul 11 malam dah terasa mengantuk.sekarang tidur cukup dan badan rasa cergas.oh ya minggu dan hari pertama saya tak rasa lapar sepanjang hari walaupun sebelum ni kerap nak makan sebab boring duduk dirumah.sekarang nak cuba tak makan nasi sebulan.maka lain2 yang kurang berminyak .maklumlah raya dah dekat nak nampak slim jadi blh jadi agen jual buat rm100 satu set subang!
Attached Filewww.ntwira.com
Back to top Go down
http://www.ntwira.com

BLE SUBANG TURUNKAN BERAT BADAN PERTAMA DI DUNIA!AGEN DAN DEALER DIPERLUKAN.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KIANPI PIL SUPER PENGGEMUK BADAN GINGSENG ,menambah berat badan tanpa efek samping
» Mahu memiliki badan yang cantik dan ramping??-
» SABUN TAHAN MENGANTUK PERTAMA DI MALAYSIA>>!!!
» Agen herbal termurah dan terlengkap di Bandung
» Love Coach | Rahsia Kemesraan Suami Isteri | Lebih Ketat Seperti Malam Pertama